Sborník o regulaci podnikání v Česku

V Deloitte radíme podnikatelům, jak být v souladu s platnou legislativou, jak inovovat a růst. Víme, co firmy potřebují, a uvědomujeme si, že regulace významně ovlivňuje podmínky pro rozvoj podnikání. Jako leader v poradenství proto podněcujeme celospolečenskou diskusi o kvalitě regulace, inspirujeme dobrou praxí a kultivujeme prostředí pro podnikání.

Na pozitivních příkladech aktuální legislativy představujeme témata důležitá pro podnikání, o kterých pak vedeme diskusi s podnikateli i odbornou veřejností. O vybraných tématech necháváme hlasovat. Tím na ně upozorňujeme a vysvětlujeme je.

Děkujeme partnerům Zákona roku, členům Nominační rady a dalším spolupracovníkům za jejich podporu, bez které by naše ambice vést celospolečenskou debatu nemohla být naplněna. Rok po roce se nám společně daří formulovat a posilovat všeobecný názor, jak by podnikání mělo být regulováno. Pomáháme vytvářet společenský konsensus potřebný pro udržitelné podnikání, a tím odemykáme potenciál české společnosti.

V této publikaci vám přinášíme výběr inspirativních názorů a analýz o regulaci podnikání v Česku. O tom, jak regulaci vytváříme v roce 2019 a jak se bude měnit ve světle nových technologií, jak regulace může podporovat inovace a prosperitu a zároveň efektivně chránit další legitimní potřeby společnosti. O tom, jak využít a podporovat potenciál evropského společenství a jaká zlepšení může přinést sama česká společnost.

Přejeme vám inspirativní čtení a nám všem hodně zdaru!

Zákon roku – Budoucnost regulace

Partneři projektu

Organizátor

logo

Pod záštitou

logo logo logo

Partneři

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Mediální partneři

logo logo logo logo logo logo